«Забрали у мами і продавали і через інтернет на притравку», – ковельська зоозахисниця про порятунок лисенят

«Забрали у мами і продавали і через інтернет на притравку», – ковельська зоозахисниця про порятунок лисенят

Катерина Миронюк побачила на ОLХ оголошення про продаж  тваринок.  Їх мала придбати  притравочна  станція. Просили за рудих малюків, яких насильно вилучили з природного  середовища, 300 гривень. Жінка встигла перекупити їх за більшу ціну. Про це повідомила сама волинська зоозахисниця на  своїй сторінці у Фейсбуці.

«300 гривень, така вартість життя пари цих оченят… Оголошення на ОLХ, та менш ніж за добу їх у пакунку передають в інше місто, і диво, що встигаю зателефонувати за 5 хвилин до відправки автобуса, запропонувати вищу ціну, та забрати малят, усього їх троє»,- розповіла подробиці порятунку лисенят жінка.

Якби тваринок  забрали на притравочну станцію, вони там загинули . Адже на притравці –  так називають диких тварин в неволі: вовків, лисиць, кабанів, ведмедів, тренують мисливських собак.

Тут грубо порушуються права диких тварин, адже під час навчань собаки їх калічать. Після того, як рани загоюються, тваринок знову випускають до собак.

«На дворі двадцять перше сторіччя, час надсучасних технологій і … продажу диких тварин для притравочних станцій. Страшно жити у країні, яка втрачає будь – які цінності, де у лісі можна забрати лисенят у мами, та продати через оголошення в інеті…», – констатувала зоозахисниця на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зараз руді малюки знаходяться в Луцькому зоопарку, куди їх передала рятівниця.

 «Лисенята у шоковому стані. Ми поселили їх разом. Ніч пережили добре. Один із них поводиться дуже агресивно», – розповіла директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко.

За її словами, лисенятам лише півтора місяці. Без спеціального догляду вони не вижили б, якби їх випустили самих на природу. Вони померли б від голодної смерті, оскільки самі ще не вміють добувати собі харч.

Важливо, що  пес Дайвер, якого Олег Ляшко віддав  прикордонникам, затримав контрабандиста.

Джерело

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів