Заява щодо реорганізації поштових відділень Волинською дирекцією «Укрпошта»

Заява щодо реорганізації поштових відділень Волинською дирекцією «Укрпошта»

ЗАЯВА

Волинської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшказ приводу реорганізації поштових відділень Волинською дирекцією «Укрпошта»

 

Волинська дирекція «Укрпошта», розпочавши оптимізацію роботи установи, вирішила закрити поштові відділення в багатьох селах, які на їх думку, є нерентабельними. Волинська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка, розуміючи проблеми підприємства, в той же час вважає, що рішення Волинської дирекції «Укрпошта» є невчасним і буде мати негативні наслідки. Воно дискредитує урядові органи та новостворені органи місцевого самоврядування.

Закриття поштових відділень викличе незадоволення пенсіонерів, мало спроможних громадян, які отримують пенсію та іншу фінансову допомогу у сільських поштових відділеннях. Разом з тим, через погані дороги та сполучення виникнуть труднощі у місцевих жителів з оплатою комунальних послуг, податку на землю з фізичних осіб та інших платежів. Закриття відділень призведе до погіршення інфраструктури населених пунктів та ускладнить виплату пенсій.

Вимагаємо від голови Волинської ОДА Савченка Олександра Ілліча та голови Волинської обласної ради Палиці Ігоря Петровича:

  • прикласти зусилля для призупинення рішень Волинської дирекції «Укрпошта» щодо скорочення сільських поштових відділень;
  • розробити спрощений та безпечний механізм виплат мешканцям пенсій, фінансової допомоги та оплати громадянами комунальних та інших платежів;
  • провести серед жителів Волинської області інформаційно- роз’яснювальну кампанію по впровадженні нового механізму.Волинська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка знає, що не громадяни існують для держави, а держава існує для людей і хочемо, щоб це зрозуміла волинські органи державної влади та місцевого самоврядування.

Володимир Кравценюк,

керівник Волинської територіальної організації

Радикальної партії Олега Ляшка                                      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів