Заява щодо закриття фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій в населених пунктах Волинської області

Заява щодо закриття фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій в населених пунктах Волинської області

ЗАЯВА

Волинської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка щодо закриття фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій в населених пунктах Волинської області.

Волинська обласна організація Радикальної партії Олега Ляшка висловлює протест щодо закриття фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій в населених пунктах Волинської області.

Закриття ФАПів та амбулаторій порушує Конституцію України, а саме статтю 49, де декларується, що «держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування». Передбачено закриття закладів охорони здоров’я в населених пунктах Волинської області, в тому числі в селах, де проживає майже 50% волинян. Проте до сих пір не роз’яснено, хто надаватиме допомогу хворим, людям з обмеженими можливостями та іншим потребуючим медичної допомоги в цих населених пунктах.

Сам процес ліквідації закладів охорони здоров’я є незрозумілим для людей, передчасним і непідготовленим. Зокрема, не передбачено надання робочих місць лікарям, працівникам фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій після реорганізації установ та їх звільнення.

Волинська обласна організація Радикальної партії Олега Ляшка вимагає:  • призупинити закриття ФАПів та амбулаторій в населених пунтах Волинської області;
  • роз’яснити мешканцям населених пунктів, де саме будуть закривати лікарські установи, як проходитиме процес надання медичних послуг після реорганізації;
  • повідомити, яким чином будуть працевлаштовані звільнені лікарі і працівники реорганізованих ФАПів та амбулаторій.

Володимир Кравценюк,

голова Волинської обласної організації

Радикальної партії Олега ЛяшкаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів