Законопроект Олега Ляшка перекриє контрабанду лісу-кругляка під виглядом дров

Законопроект Олега Ляшка перекриє контрабанду лісу-кругляка під виглядом дров

16 січня цього року Лідер РПЛ подав до ВР законопроект № 9475 про заборону експорту дров. Документ має посилити інший закон РПЛ – про криміналізацію контрабанди лісу-кругляку № 5495, який парламент ухвалив у вересні минулого року. Через поправки президента Порошенка цей закон не запрацював на повну силу, а вартість дров для українців зросла вдвічі. Про це розповів керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.«Сьогодні люди не можуть платити за газ, бо він дорогий, і шукають альтернативне паливо. Раніше за машину дров вони платили 3 тисячі гривень, а сьогодні – вже 6 тисяч. Винний у катастрофічному зростанні ціни на дрова президент Порошенко. У липні він заветував закон Олега Ляшка № 5495  про криміналізацію контрабанди лісу-кругляка, який мав повністю заборонити вивезення дров з України. Натоміст, депутати погодилися із поправкою президента і вилучили із закону норму про експорт паливної деревини. Саме в такій редакції закон був ухвалений парламентом у вересні 2018 року»,- зазначив голова Волинської обласної організації РПЛ.

За словами Володимира Кравценюка, щороку з України вивозять 4 млн. кубометрів дров. Це означає, що у нас виникає дефіцит дров, внаслідок чого українці платять за дрова вдвічі більше. Законопроект Олега Ляшка про заборону експорту дров № 9475 назавжди зніме питання контрабанди українського лісу для захисту екології і розвитку промисловості.

«Переваги нового закону очевидні. По-перше, українці будуть менше витрачати на опалення,бо торф і дрова стануть дешевші. По-друге, буде перекрита контрабанда лісу-кругляка під виглядом дров, яку влада безсовісно кришує, грабуючи українців і перетворюючи Україну на сировинну колонію. Раніше президент Порошенко заветував цю норму, але парламент має діяти в національних інтересах»,- підсумував керівник Радикальної партії на Волині.

Важливо, що Олег Ляшко та команда РПЛ  добиваються того, щоб українці мали альтернативу недешевому газу і вдвічі менше платили за комуналку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів