«Заможними фермерів зробить закон РПЛ «Купуй українське, плати українцям»- Володимир Кравценюк на телеканалі «Україна» (відео)

«Заможними фермерів зробить закон РПЛ «Купуй українське, плати українцям»- Володимир Кравценюк на телеканалі «Україна» (відео)

Про реалії фермерів Волині та України, врожай, який пропадає, бо збирати його збитково, і про те, як Олег Ляшко та Радикальна партія зроблять українських одноосібників заможними, як польські фермери, говорив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк в ефірі телеканалу «Україна».

«Команда Радикальної партії зареєструвала чіткий закон «Купуй українське, плати українцям». Там прописано, що треба робити, щоб український бізнес став з колін, щоб фермеру з Турійського району Волинської області не доводилося скошувати малину, бо литовці і поляки вирішили собі ціни знизити. Треба не літати в небесах, а робити конкретні справи», – сказав кандидат у народні депутати .

 

Як і Олег Ляшко, голова обласної організації РПЛ  переконаний,  що без державної підтримки фермерів процвітаючого села в Україні не буде.

«Треба виконати те, що від нас чекають люди – дати можливість підприємствам розвиватися. Наприклад, підприємство в Польщі чи Німеччині може взяти кредити під 1-2%. В Україні взагалі неможливо взяти кредит для малого підприємця, тому що він тільки починає свою справу і ніхто не хоче йому той кредит давати. Подивіться на лізингові програми в Польщі – якщо ти фермер і маєш 30 гектарів землі, ти можеш взяти трактор і працювати. Наш фермер мусить назбирати ці кошти, купувати цей трактор і на ньому працювати тоді, як поляк вже працює і вже розвивається. Від того ми стаємо неконкурентними і не заробляємо», – вважає  Володимир Кравценюк.

Олег Ляшко має чіткий план відродження села, який включає в себе недопущення продажу землі іноземцям та державну підтримку вітчизняним фермерам. Молодий політик впевнений, що люди, яких він веде до парламенту, допоможуть йому втілити його у життя.

Щасливі діти, усміхнені мами, оновлений садочок. Радикальна партія подарувала надію віддаленому селу Липне на Ківерцівщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів