Запрацював перший партійний офіс Радикальної партії на Волині за адресою: місто Рожище, вулиця Незалежності, 25

6 травня 2018 року в місті Рожище відкрився перший у Волинській області партійний офіс Радикальної партії для роботи з людьми. Відкривав районну партійну приймальню керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк

«Теплі вітання нашій ініціативній Рожищенській первинці! Сьогодні ми відкрили перший офіс партійної організації для роботи з людьми. Тут все готово для вирішення проблем Рожищенської громади – від команди до техніки. Офіс – це пульс нашого партійного життя, це щоденні комунікації з жителями міста та сіл Рожищенського району.

Тільки тут можна відчути їх радощі і проблеми, зрозуміти і допомогти, вибудувати повноцінний діалог. Запрошую рожищан до нашої партійної приймальні за адресою: м. Рожище, вулиця Незалежності,25. Бажаю успіхів нашому однопартійцю та керівнику Радикальнї партії в районі Віктору Марюку. Він –авторитетна людина і активний громадський діяч. Впевнений, що Віктор Михайлович не лише координуватиме місцеву спілку інвалідів, організовуватиме партійні, та спортивні заходи, але й активно допомагатиме землякам. Тут є агітаційні матеріали, календарі, партійна газета «Слово Ляшка». А найголовніше – бажання кожного партійця активно комунікувати з відвідувачами»,- підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

 

«Кількість активних партійців в Рожищенському районі  щораз збільшується. Працює п’ять дієвих первинок: в місті Рожище та в найбільших селах району – Іванівці, Навозі, Копачівці, Дубищі та Єлизаветині. Сьогодні ваше спільне завдання – вдосконалити агітаційну роботу. Запрошуйте до офісу місцевих активістів, залучайте їх до добрих справ. Саме так, у щоденній співпраці, зміцнюйте свою партійну команду», – наголосив у своєму виступі заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.

Володимир Кравценюк та Віктор Прокопчук вручили партійні квитки новим членам Рожищенської райпарторганізації і побажали колегам нових досягнень.

В цей час в центрі міста Рожище працював агітаційний намет Радикальної партії Олега Ляшка.  Після відкриття партійного офісу, актив перемістився до намету, щоб поспілкуватися з місцевими жителями. Сюди постійно підходили відвідувачі. Вони отримували листівки, газети, календарі.

Прес-служба Радикальної партії на Волині.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *