Володимир Кравценюк: «Завдяки фракції РПЛ у Луцькій райраді, лаврівська громада має чудовий садочок».

Нещодавно в селі Лаврів Луцького району Волині відкрили новий і гарний дитячий садочок. Від фракції Радикальної партії на сільських урочистостях  був присутній член бюджетної комісії Луцької районної ради Олександр Свирида.Приміський Лаврів – село фермерів та одноосібників. Тут проживає чимало молодих сімей з дітками, а дошкільної установи не було. Найбільше потерпали від цього молоді родини. Сільська громада сама знайшла вихід з проблемної ситуації. Вирішили розмістити садочок в колишньому приміщенні Лаврівської школи. Але потрібні були чималі кошти для його облаштування . Адже батьки мріяли про сучасний заклад, в якому для сільських діток були б створені всі умови для навчання і розвитку.

«Лаврівських фермерів першою підтримала депутатська фракція Радикальної партії в Луцькій районній раді. Саме вона ініціювала питання про виділення достатньої суми коштів. Адже економити на облаштуванні майбутнього садочка в селі наші депутати вважали неприпустимим. Діти мають отримати все найкраще. Олександр Свирида є членом бюджетної комісії, він переконав всіх інших обранців районної громади. Тепер сорок сільських хлопчиків і дівчаток  мають умови не гірші, ніж у їх міських ровесників»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Казка» – так називається нова дошкільна установа. В приміщенні облаштовано і простору їдальню для вихованців садочка та школи, яка розміщена поруч.«Я щиро радію разом з цими дітками та їх батьками. Адже збулась їх найбільш  очікувана мрія – село отримало свій садочок. Тепер молоді жителі села зможуть спокійно працювати чи подумати над тим, як організувати свою справу, а діти будуть доглянуті і нагодовані. Саме так повинні працювати депутати – допомагати людям вирішувати важливі соціальні проблеми»,- підсумував Олександр Свирида, депутат Луцької районної ради від Радикальної партії.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ