Здобувши Томос про автокефалію Церкви, ризикуємо втратити чистоту віри! – Ігор Мосійчук

Здобувши Томос про автокефалію Церкви, ризикуємо втратити чистоту віри! – Ігор Мосійчук

Президент Петро Порошенко прогнозовано вирішив використати історичну світоглядну перемогу української нації у вигляді отримання Томосу про автокефалію православної церкви для власної передвиборчої компанії, власного політичного піару.  Такої думки  дотримується  народний депутат України Ігор Мосійчук.«Українець, традиційно йде до Церкви для спілкування з Господом Богом, шукає відпущення гріхів і порятунку в Царстві Небесному. Протягом останніх років Церква користується найбільшою підтримкою українців. Дуже небезпечною тенденцією є ототожнення Церкви з будь- ким з чинних політиків чи політичних сил, адже розчарування в політиках, які ототожнюються з Церквою однозначно відвертатиме вірних і від Церкви. Надмірна політизація Церкви, в очах вірних вбиватиме довіру до Церкви як духовної інституції. Політики за власним бажанням і покликанням можуть і мають служити Церкві, а не використовувати її для здобуття власних політичних дивідендів, вбиваючи віру в українцях»,- таку думку висловив народний депутат в себе на сторінці в фейсбук.

Ігор Мосійчук як людина віруюча, яка останні 25 років не словом, а ділом боролася за автокефалію української православної Церкви,  закликає Президента Петра Порошенка зупинитися і не перетворювати світоглядну перемогу мертвих і живих українців, які виборювали церковну незалежність в політичне шапіто.

«Наша українська Церква тим завжди і відрізнялася від московської, що служила Богу і своєму народу, а – не царям чи президентам!», – зазначив політик.«Петро Олексійович, вчорашнє дійство в Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного є ганебним! Зупиніться, якщо Ви вирішили йти з політики і не брати участь у виборах,  присвятивши себе служінню Господу і українській Церкві, то Бог Вам у поміч і велика шана від громади! Але ж, якщо Ви йдете на вибори, то вийдіть з Церкви і йдіть до людей, йдіть на дебати з опонентами і розкажіть про тарифи, зарплати і пенсії, як перемогти у війні та відродити економіку.», – продовжив народний депутат.

«Не дайте ворогам України привід духовно вбивати українську Церкву! Богу Боже, кесарю кесареве!»,- підсумував Ігор Мосійчук.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів