«Земля повинна годувати українську націю. Агропереробка, тваринництво – в село, робочі місця – селянам» – Олег Ляшко на Волині (відео)

«Земля повинна годувати українську націю. Агропереробка, тваринництво – в село, робочі місця – селянам» – Олег  Ляшко на Волині (відео)

«Українська земля – це єдине, що залишилося в українців. Коли влада розказує, що потрібно продавати землю, вони самі її хочуть скупити. Потрібно продавати українську продукцію, а не землю, зерно і національні інтереси.  Бо за такої політики, яку проводить нинішня влада, перспективи в села немає»,- підкреслив  Лідер Радикальної партії під час зустрічі 28 лютого в райцентрі Горохів на Волині.«Земля повинна годувати українську націю. Агропереробка в село, тваринництво – в село, робочі місця селянам»,- сказав, виступаючи, політик.

Олег Ляшко має план порятунку села – у людей буде робота, бо в кожному населеному пункті працюватиме агропереробка, хлібний і ковбасний заводи, туди повернеться молодь, життя і дитячий сміх.

План  народного Лідера  з відродження села – це:  земля – фермерам; довічна заборона на продаж землі іноземцям; 5 тисяч гривень державних дотацій на кожну голову худоби;   50% державної компенсації витрат на сільгосптехніку та будівництво корівників. Також –  дешеві кредити,  безкоштовні доїльні апарати, сепаратори та холодильники для фермерських кооперативів. Та  пенсії колишнім колгоспникам не менше 3 тисяч гривень. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів