Знакові особистості та добрі справи команди РПЛ на Волині

Чергова звітна нарада керівників громадських партійних приймалень відбулась днями в  обласному партійному офісі команди Радикальної партії на Волині.

Вступним словом розпочав звітний захід  керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. Він схвально відгукнувся про роботу однопартійців, які в короткі строки згуртували свої команди, поповнюють її новими активістами та активно працюють з прихильниками нашої політичної сили.

«Сьогодні – робоча нарада керівників та діловодів. Дуже жваві дискусії з колегами – це чудово! Хочу наголосити, що  команда  Радикальної партії на Волині демонструє  хорошу динаміку в роботі. Так  маємо працювати і надалі. Всі  знають  нашу позицію, якщо ви бачите проблему – давайте разом її вирішувати. Ми обов’язково підтримаємо і допоможемо», –  підкреслив Володимир Кравценюк.

«Позитив, знакові особистості – в нашій команді РПЛ, добрі справи для людей – це – складові нашої роботи.  Колега з Рожища Віктор Марюк планує благодійний захід – спортивний фестиваль для  сільських  діток  з інвалідністю. Це чудово, ми обов’язково підтримаємо таку добру справу. Новий наш колега – Юрій Піонтковський – учасник АТО  та миротворчої місії в республіці Конго. Його привів в наш осередок  голова Локачинської районної організації Михайло Українець . Таких партійців в наших рядах має бути більше, вони мають, що сказати людям», – зазначив заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.

Керівники районних партійних офісів прозвітувались про свою роботу, визначили те, що зроблено і ті проблеми, які потрібно вирішити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *