Звіт про роботу, зустріч з видатним письменником та…ремонт в лікарні – один день Андрія Лозового на Волині

Звіт про роботу, зустріч з видатним письменником та…ремонт в лікарні – один день Андрія Лозового на Волині

Цього тижня у Волинську область завітав народний депутат Андрій Лозовий. Спершу політик відправився на телебачення. Народний депутат впевнений, що кожен обранець має публічно звітувати про досягнення особисті та партії, яку він представляє. Розповів про законодавчі ініціативи РПЛ в парламенті, та яким чином вони покращують життя звичайної людини. Схвально оцінив роботу команди РПЛ на Волині. Відповідаючи на запитання ведучого, сказав, що Радикальна партія розробила план економічного розвитку країни. Оскільки через дії чинної влади країна втрачає своє майбутнє і тому Україні зараз необхідний економічний націоналізм.Недооціненний скарб Волині

Андрій Лозовий зустрівся з відомим волинським письменником Василем Слапчуком. Про цю зустріч він давно мріяв.

 «Так в житті склалось, що 15 років тому я прочитав його книгу «Сліпий дощ», а сьогодні з Володимиром Кравценюком  завітали до цього крутого письменника, який, хоч і отримав Шевченківську премію, але, на мою думку – дуже недооцінений. Його час ще прийде». Політик та письменник обговорювали твори, національні цінності та життя людей. «Це надихає і дає можливість замислитися про стратегічне, вічне, далеке…», – відмітив Андрій Лозовий.Василь Слапчук – ветеран війни в Афганістані. Там він отримав поранення і пересувається сьогодні на інвалідному візку, проте не зламався і не втратив жаги до життя. «Василь Дмитрович – не тільки письменник-інтелектуал, який відомий далеко за межами України. Він – сильна духом, незламна людина. Завзято працює, є автором понад 30 творів. На превеликий жаль, він не оцінений по-справжньому, по його вкладу і рівню. Дуже раджу кожному відкрити його книжку і прочитати твори. Це – наша волинська гордість!» – сказав Володимир Кравценюк.

«Такої крутої лікарні в райцентрі я ще не бачив!»

Андрій Лозовий відвідав лікарню в Ковелі. Вперше за 25 років цей медичний заклад отримав субвенцію від держави на ремонт хірургічного та травматологічного відділень. Це – результат активної роботи Андрія Лозового.
Народний депутат зустрівся з колективом лікарні, щоб почути їх враження, а також зауваження і проблеми, які потрібно ще вирішити. “Лікарі – це святі люди! – сказав Андрій Лозовий. – Я знаю це не з книжок та газет. Моя мама – лікар, до речі, вона народилася в Ковелі. Дуже радий, що ковельські партійці на чолі з Олександром Місяцем звернули увагу на проблеми цієї лікарні. Дякую головному лікарю Олегу Самчуку і всьому колективу за сумлінну роботу і відданість справі. Володимир Кравценюк розказував, що лікарня зараз виглядає дуже сучасно і комфортно, але, щоб так…Такої крутої лікарні в райцентрі я ще не бачив!»

 

 


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів